İÇİMDEKİ KAHRAMAN / THE HERO IN ME

2021 / 83 ’ / Renkli Color / Türkiye Turkey

Yönetmen/Director:  Sinan Sertel

Senaryo/Screenplay: Sinan Sertel, Ümit Cihan Canpolat, Mustafa Çiftci

Müzik / Music : Ali Saran

Görüntü Yönetmeni/Cinematography: Mehmet Başbaran

Sanat Yönetmeni / Art director : Özüdoğru Cici

Kurgu / Editing : Naim Kanat

Oyuncular /Cast : Ahmet Melih Yılmaz, Ulvi Kahyaoğlu, Öykü Naz Altay, Cüneyt Yalaz

Yapımcı / Producer : Halil Kardaş

Yapım / Production:  Fanus-u Hayal Film

E-posta / E-mail : halil@filmcode.com.tr

Özet/ Summary

Babası, oğlu Kahraman (6) ’ı bir süper kahraman olduğuna inandırmıştır. Kahraman, talihsiz bir kaza sonucu kaybettiği babasının ölümünden kendini sorumlu tutar. Süper güçlerini keşfedip babasını geri döndüreceğine yemin eder. Aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen Kahraman (24) süper güçlerini bulamamıştır. Süper gücünü ararken tanıştığı Gizemli Adam sayesinde doğu masallarındaki gibi büyük bir yolculuğa çıkar.

His father convinces his son Kahraman (6) that he is a superhero. Kahraman holds himself responsible for the sudden death of his father after an unfortunate accident.He swears he will discover his super powers and bring his father back.Although many years have passed, Kahraman (24) has not found his super powers.Thanks to The Mysterious Man he met while he was searching for his superpower, he embarks on a journey as in the Eastern Tales.

Yönetmen / Director

1981 yılında doğdu. Bursa Fen lisesini ve İstanbul Teknik Üniversitesini bitirdi. Çeşitli reklam ajanslarında ve post-prodüksiyon firmalarında çalıştı. Reklam yönetmenliği yaptı. Yazıp, yönettiği iki kurmaca, bir animasyon ve bir belgesel olmak üzere, toplam dört kısa filmi vardır. “Bir Gün Bir Çocuk” adlı TV filmini yazıp yönetti. Çalışmaları ile birçok ulusal ve uluslararası festival seçkisinde yer almıştır.

He was born in 1981. He graduated from Bursa Science High School and IstanbulTechnical University.He worked in various advertising agencies and post-production companies.He worked as a commercial director.He made a TV movie “Once Upon a Child” in 2016 after four short films which werescreened at various world festivals.