Click here to download Cinema Screening Programme

TIME CİNEMAXİMUM SALON 2 TIME CİNEMAXİMUM SALON 3 TIME CİNEMAXİMUM SALON 4 TIME ARIPLEX SALON 1 TIME ARIPLEX SALON 2
12.00 Uçan Halı ve Kayıp Elmas 84′ 12:15 Gizli Yüz 115′ 12.15 Canım Kardeşim 73′ 10:15 Kediler 80′
12.00 Gurbet Kuşları   102′
14:45 Our Mothers  77′ 15:15 Moana 107′ (Engelsiz Film Gösterimi) 15:00 Fatma Gül’ün Suçu Ne 100′ 14.45 Hababam Sınıfı  85′
17:30 The Wild Goose Lake  108′ 17:45 Veda 114′ 18:00 Young Ahmed 90′ 17.30 Saz  98′
20:15 Anthropocene: The Human Epoch 87 20:30 Little Joe   105′ 20.30 First Love 108′ 20:00 SIYAD Selection 62′
TIME CİNEMAXİMUM        SALON 2 TIME CİNEMAXİMUM      SALON 3 TIME CİNEMAXİMUM SALON 4 TIME ARIPLEX SALON 1 TIME ARIPLEX SALON 2
13:00 Parasite 132′ 12:15 Dead Horse Nebula 73′ 12:15 Rain – The Flower Of Doom  120′ 10:15 Sevimli Ejderha Kokonat Ormanda Şenlik Var  80′
15:15 Mandıra Filozofu 109′ (Engelsiz Film Gösterimi) 15:00 What We Left Unfinished 71′ 12:00 Mr Abdo  23′
17:30 Heroes 88′ 17:45 The Impeccables 95 18:00 A Mongolian Tale 103′ 13:00 Chromosome Brothers 77′
20:15 * Long Time Ago 119′ 20:30 And Then We Danced  106′ 20:30 Mr Jones 119′ 15:15  I had a Dream You Won’t Understand Even If I Told 66′
17:30 The Red Crescent Society “Women’s Center” 57′
19:00 The Fever 98
TIME CİNEMAXİMUM        SALON 2 TIME CİNEMAXİMUM      SALON 3 TIME CİNEMAXİMUM  SALON 4 TIME ARIPLEX    SALON 1 TIME    ARIPLEX        SALON 2
12:00 God Exists, Her Name is Petrunija (1) 100′ 12.15 Young Ahmed 90′ 12:15 Heroes 88′ 10:15 Sihirbazın Balonları  **84′
14:45 Belonging 73′ 15:15 The Monsters’ Dinner 85′ 15:00 A Mongolian Tale 103′ 12:00 Uluslararası Kısa Film Seçkisi /  International Short Film Selection 1    94′
17:30  * The Hive  93′ 17.45 2040   92′ 18:00 Long Time Ago 119′ 14:00 Uluslararası Kısa Film Seçkisi /   International Short Film Selection 2   95′
20:15  * Passed by Censor 95′ 20.30 Honeyland (2)  87′ 20:30 All This Victory 93′ 17:30 Marmaris Kısa Film Seçkisi / Marmaris Selection 90′
20:00 The Long Walk  116′
TIME CİNEMAXİMUM        SALON 2 TIME CİNEMAXİMUM      SALON 3 TIME CİNEMAXİMUM SALON 4 TIME ARIPLEX SALON 1 TIME ARIPLEX SALON 2
12:00 * Siren’s Call 95′ 12:15 Hava, Maryam, Ayesha (3) 85′ 12:15 Dead Horse Nebula   73′ 12:00 Maden  (5) 89′
14:45 * La Belle Indifference 93′ 15:00 Plane Tree 99′ 15:00 Passed by Censor 95′ 14:00 Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması / Belgeseller 109′
17:30  * The Bond 133′ 17:45 The Women from the Lake of Scented Souls  (4) 105′ 18:00 Belonging 73′ 16:30 Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması / Kurmacalar 101′
20:15 * Chronology 117′ 20:30 What We Left Unfinished 71′ 20:30 Kovan  / The Hive  93′ 19:00 Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması / Deneyseller 33′
20:00 Adana Short Film Competition Finalists 96′
TIME CİNEMAXİMUM        SALON 2 TIME CİNEMAXİMUM      SALON 3 TIME CİNEMAXİMUM SALON 4 TIME ARIPLEX SALON 1 TIME ARIPLEX SALON 2
12:30 Parasite 132′ 12.00 Mortal World*  107′ 12.15 Pain and Glory  112′ 12:30 Veda (9) 114′ 11:00 “Yılmaz”  Bir Yol Öyküsü (10)  36′
15:00 And Then We Danced   106′ 14.45 All This Victory  93′ 15:15 The Wild Goose Lake  108′ 15:15 Eden 104′ 13:00 Rattlewolf 62
18:00 A Russian Youth  72′ 17.30 The Long Walk  116′ 17.45 Young Ahmed 90′ 18:00 Queen Lear 84′ 14:30 * Two Hands For A Sound 62′
20:00 Little Joe 105′ 20.15 İlk Aşk 108′ 20.30 Our Mothers   77′ 20:30 Noah Land 109′  16:30 The Sin of Being a Woman 61′
18:30 The Door 110′
TIME CİNEMAXİMUM        SALON 2 TIME CİNEMAXİMUM      SALON 3 TIME CİNEMAXİMUM SALON 4 TIME ARIPLEX SALON 1 TIME ARIPLEX SALON 2
12.30 Anthropocene: The Human Epoch  87 12.00 AWARD WINNING MOVIES 12.15 Cat’s 80′ 12:15 The Wild Goose Lake 108′ 12:00 Bisikletler 80′
15:00 Mr Jones 119′ 14.45 AWARD WINNING MOVIES 15:15 The Orphanage  90′ 15:00 Little Joe 105′ 14:00 Uçan Halı ve Kayıp Elmas 84′
18:00 2040   92′ 17.30 AWARD WINNING MOVIES 17.45 The Fever  98′ 18:00 Pain and Glory 112′ 17.00 #Female Pleasure 96′
20:00 The Weeping Woman  97′ 20.15 First Love  108′ 20.30 Honeyland 87′ 20:30 Parasite 132′ 20:00 God Exists, Her Name is Petrunija 100′